A Vésztő magabiztosan győzött enervált csapatunk otthonában.

Farkas góljaival gyűrtük le a doboziakat, a Békés Megyei Kupa keretében.

Döntetlen Csabán

Győzelmet szalasztottunk el a megyeszékhelyen.

tovább >>

Újra a főtáblán!

Magabiztosan jutottunk tovább a Magyar Kupában. Folytatás szeptemberben, már az országos főtáblán!

tovább >>

Győzelem Nagyszénáson

Sosem könnyű nyerni, a szomszédvárban, ezúttal sem volt az.

tovább >>

Továbbjutás a Magyar Kupában

A Szeghalom nagyon megnehezítette dolgunkat. Csak büntetőkkel tudtuk legyőzni ellenfelünket.

tovább >>

Siker a nyitómeccsen

Sztojka vezérletével magabiztos győzelemmel kezdtük a bajnokságot.

tovább >>

Góllövőlista 2018/19:

15: Sztojka (13 B,2 MK) 10: Piti (8 B, 2 MK) 8: Farkas (5 B, 2 BMK, 1 MK) 7: Kriska( 4 MK, 3 B) ,5: Zima (3 B, 2 MK) , 2: Furár (2 B) 1: Bakró (B) , Polonszki (B), Viszkok (B)

Játékosmozgás 2018 nyár:

ÉRKEZETT: Murvai 29 (Kondorosi TE), Kasik 21 (Mezőhegyesi TE), Sztojka 32 (Méhkeréki SE), Piti 29 (Méhkeréki SE), Takács 25 (Csongrád TSE) , Medvegy 26 (ATSV Wöllersdorf-Steinabrückl-AUT), Kiri 18 (újrakezdte) TÁVOZOTT: Somogyi 35 (Kondorosi TE) Fábry 39 (befejezte), Styecz D.20 (Nagyszénási SE)

Botrányos játékvezetés

Büntető helyett kiállította Somogyit a bíró, eldöntve ezzel a bronzmeccset. Ezért nem járnak a családok meccsre.

tovább >>

Győzelem Kondoroson

Ritkán adatik meg nekünk, hogy nyerjünk Kondoroson, ezúttal egy hajrában szerzett góllal ez sikerült.

tovább >>

100%a Rákóczi ellen

Papírforma győzelemmel hangoltunk a kondorosi derbire.

tovább >>

Legyőztük a Méhkeréket

Somogyi vezérletével remek meccsen vertük a leendő bajnokot.

tovább >>

Góllövőlista 2017/18:

23: Somogyi (21 B, 2 MK) 15: Furár(9 B, 6 MK) , 12: Kriska(8 B, 4 MK), Farkas(9 B, 1 MK) 7: Zima (6 B, 1 MK) 4: Klimaj (2 B,2 MK) 3: Moldván(2 B, 1 MK), Viszkok (1 B,1 MK, 1 BMK) 2: Polonszki (1 B,1 MK) , Szikora (2 B), 1: Varga (BMK) B:Bajnoki, MK:Magyar Kupa BMK:Békés Megyei Kupa

Nyertek a csabaiak

Gyenge meccsen kikaptunk Békéscsabán.

tovább >>

Értékes pont Ladányból

Nem bírnak ebben a szezonban velünk a sárrétiek.

tovább >>

Győzelem a mumus ellen

Hosszú évek óta először nyertünk hazai pályán a Kondoros ellen.

tovább >>

Győzelem egy hónap után

Magabiztosan vertük a Rákóczit, kissé feledtetve a méhkeréki kudarcot.

tovább >>

Fekete vasárnap

A szarvasi labdarúgás történetének legsúlyosabb vereségét szenvedtük el Méhkeréken. Talán egyszer megtudjuk mi történt az őszi sikercsapatunkkal.

tovább >>

Nyertek a lilák

Tavasszal nagyon nem megy a góllövés. Az Előre fakó simán győzött.

tovább >>

Súlyos vereség Hegyesen

Az alapszakasz utolsó meccsén méretes zakót kaptunk a déli végeken.

tovább >>

Nyert a bajnokaspiráns

Egy góllal győzött a Méhkerék a szerdai mérkőzésen.

tovább >>

Idei első győzelmünk

Az orosházi műfüvön sikerült megfordítani az eredményt a Rákóczi ellen.

tovább >>

Pont a bajnokesélyestől

Sokkal jobban játszottunk, mint egy hete, jutalmunk egy pont a harmadosztályba tartó Előre ellen.

tovább >>

Rossz idénykezdet

Tíz hónap után újra a Kondoros tréfált meg minket hazai pályán.

tovább >>

Játékosmozgás 2018 tél

ÉRKEZETT: TÁVOZOTT:

Nyert a ZTE

Emelet fővel búcsúztunk a Magyar Kupa küzdelmeitől.

tovább >>

Nyertünk a Jamina ellen

Ezúttal se volt könnyű, de a lényeg a három pont a csabaiak ellen.

tovább >>

Vissza a győzelmi útra

Szeghalmon sikerült begyűjteni a három bajnoki pontot.

tovább >>

Ismét döntetlen

Újabb alsóházi rivális ellen hullajtottunk értékes pontokat.

tovább >>

Gyenge teljesítmény

Vereséggel felérő döntetlen Dévaványán.

tovább >>

Kupabravúr Salgótarjánban

Remek meccsen nyertünk és jutottunk tovább a Magyar Kupában!

tovább >>

Megvertük a Rákóczit

Feszült hangulatú meccsen nyertünk, és tértünk vissza a dobogóra.

tovább >>

Sajnos sima volt

Gyakorlatilag teljes támadószekciónkat nélkülözni kellett, így nem volt meglepő az Előre fakó magabiztos győzelme.

tovább >>

Kondoroson nem megy

Buta gólokkal buktuk el a derbit.

tovább >>

Sima győzelem

Már nem mumus a Mezőhegyes. Egy félidő alatt eldőlt minden lényeges kérdés.

tovább >>

Győzött a Méhkerék

A helyzeteit jobban kihasználó Méhkerék nyerte a szuper rangadót.

tovább >>

Nem volt osztálykülönbség

Nem látszott a két osztálynyi különbség. A győzelmet sokkal jobban akaró Szarvasi FC magabiztosan jutott tovább Magyarország legjobb hatvannégy csapata közé a Magyar Kupában.

tovább >>

Játékosmozgás 2017 nyár:

ÉRKEZETT:Furár 23 (Méhkeréki SE) , Kriska 18 (Grosics Akadémia FK Gyula) , Polonszki 19 (Grosics Akadémia FK Gyula) , Farkas 19 (Grosics Akadémia FK Gyula) , Stanley 42 (újrakezdte) TÁVOZOTT: Nagy Sz. 24 (Nagyszénás SE) , Gulyás 20 (Békésszentandrási HMSE) , Kiri M. 42 (?) , Kiri B. 17 (?) , Filyó 25 (Békésszentandrási HMSE)

Bajnoki góllövő lista 2016/17:

20:Nagy D. 19:Somogyi 8:Magyar 6:Zima 3:Szin,Pecznik 2:Klimaj,Kiri M,Viszkok,Moldván 1:Kiri B.,Gulyás

Játékosmozgás 2017 tél:

ÉRKEZETT: TÁVOZOTT:Medvegy 33(Kardos-Örménykút KSC),Szín 19(külföldi munkavállalás),Nagy R.29(Gádoros SE),Fujkin 21(abbahagyta),Kiszel 32 (befejezte)

Hazatért a gólvágó

Somogyi János Péter-Janó-nyilatkozott honlapunknak:

tovább >>

Játékosmozgás 2016 nyár:

ÉRKEZETT: Lévai 25(Orosházi Rákóczi Vasas SE) Medvegy 32(újrakezdte) Nagy R.29(újrakezdte) Bogdán P.32(újrakezdte) Somogyi 33(Körösladányi MSK) Stanley 42(újrakezdte) Fujkin 20 (FK Horgos 1911 SRB) TÁVOZOTT: András 23(Csabacsűdi GYLE) Rafaj 22(Kondorosi TE) Furár 22(Méhkeréki SE) Kovács 23 (Nagyszénás SE) Filyó 24 (abbahagyta) Petrovics 24(Kardos-Örménykút KSC),Benczúr 32 (befejezte) Stanley 41(befejezte)

Góllövőlista 2015/16:

23:Furár 16:Klima j 12:Nagy Sz..5:Moldván,Kiri,Magyar 3:Zima,Bakró 2:Rafaj 1:Kukovecz,Gulyás,András,Kiszel,Körösfalvi,Szikora

Játékosmozgás 2016 tél:

ÉRKEZETT:Kiszel 30(újrakezdte),Kovács S.23(Kondorosi TE),Szappanos 21(újrakezdte) TÁVOZOTT: Bogdán P. 31(abbahagyta) Darida N.31.(abbahagyta)

Játékosmozgás 2015 nyár:

ÉRKEZETT:Benczúr 31(Kondorosi TE),Bakró 34(Csabacsűd SE), Furár 21(Várfürdő-Gyulai Termál FC),Nagy R.28(Csabacsűd SE),Fabó 19(Csabacsűd SE).András 22(Csabacsűd SE),Bódi 22(Békésszentandrási HSE) TÁVOZOTT:Zsíros 25 (Kondorosi TE),Stibán 23(Kondorosi TE),Kovács 22(Kondorosi TE)

Góllövőlista 2014/15:

15:Furár 14:Klimaj 12:Zsíros 10:Nagy Sz. 7:Moldván 4:Kiri 3:Gulyás,Bogdán G.,Szikora 2:,Filyó 1:Zima,Szappanos,Medvegy,Rafaj,Szín

Játékosmozgás 2015 tél

ÉRKEZETT:Gulyás 18(Csabacsűd SE), Nagy Sz. 21(Nagyszénás SE) Stibán 23(Mezőberényi FC), Petrovics 23(Kardos-Örménykút KSC),Medvegy Gy. 31(újrakezdte),Rafaj 21(Kondorosi TE) TÁVOZOTT: Furár 21(Várfürdő-Gyulai Termál FC) Nagy R.28(Csabacsűd SE) Pajkó 26(abbahagyta),Panyik 21(Kunszentmártoni TE),Herkó 24(abbahagyta),Valastyán D.23(abbahagyta)

Játékosmozgás 2014 nyár

ÉRKEZETT:Zsíros 24 (Gyomaendrődi FC) Pajkó 25 (KSC Fábiánsebestyén) Szikora 25 (Nagyszénás SE) Kukovecz 17 (Nagyszénás SE) TÁVOZOTT: Tóth A. 24 (befejezte) Cziglédszki 25 (Kardos-Örménykút KSC) Benczúr 30 (Kondorosi TE) Lós 21 (Csabacsűd SE) László 21 (Gödöllői SK)

Góllövőlista 2013/14:

10:Nagy R 7:Furár,Moldván,Lós 5:Klimaj,4:Panyik 3:László,Zima 2:Cziglédszki,Zima 1:Filyó,Darida N.,Benczúr,Szappanos

Játékosmozgás 2014 tél

ÉRKEZETT:Tóth A. 24 (Békésszentandrási HSE) Cziglédszki 25(Kardos-Örménykút KSC) TÁVOZOTT:Nyemcsok 26 (Békésszentandrási HSE) Pajkó 25(Fábiánsebestyéni KSC) Csellár 25(befejezte)

Nem nem és nem

Nagyon gyenge mérkőzésen egy lesgóllal győzött a Kondoros

tovább >>

Játékosmozgás 2013 nyár

ÉRKEZETT: Pajkó 24(Nagyszénás SE) Nyemcsok 26(külföldi munkavállalás) Szappanos 18(Békéscsaba UFC) Kovács 20(Kondorosi TE) TÁVOZOTT:Medvegy Á.21(Csabacsűd SE) Murvai 24(Szabadkígyósi SZSC) Kristóf 21(Várfürdő-Gyulai Termál FC)

Góllövőlista 2012/13:

21:Klimaj 14:Nagy R. 7:Medvegy Gy,Furár ,Moldván 5:Kristóf 4:László,Kiszel 2:Lós 1:Bouhaik,Benczúr,Murvai,Pákozdi,Kiri,Bogdán P.

Évértékelő

Rétes Pál vezetőedző értékelte az őszi szezont.

tovább >>

Játékosmozgás 2013 tél

ÉRKEZETT:Moldván 32(Mezőtúri AFC) TÁVOZOTT:Závoda 39 (befejezte), Bouhaik 23(Sarkadi Kinizsi)

Játékosmozgás 2012 nyár

ÉRKEZETT:Filyó 21(Csabacsűd SE),Medvegy 28(Mezőtúri AFC),Bouhaik 22(Sarkadi Kinizsi) László 19(Szegedi VSE) TÁVOZOTT:Mike 23 (Tápé),Szabó 20 (ESMTK) ,Petykó 25(Csabacsűd SE),Piti 23(Komlói BSK), Bakró 32(Csabacsűd SE),Somogyi 29(Kondorosi TE)

Góllövőlista 2011/12

6:Somogyi ,Piti 5:Klimaj 4:Nagy 3:Bakró 2:Mike,Furár 1:Petykó,Jurecska,Závoda,Kristóf,Styecz

Játékos interjú

Régi-új játékosunk Benczúr Norbert nyilatkozott honlapunknak

tovább >>

Játékosmozgás 2012 tél

ÉRKEZETT:Benczúr 27 (Csanádpalotai FC) ,Piti László 23 (Hódmezővásárhelyi FC) TÁVOZOTT:Ferenczi 22 (Kondorosi TE) Jurecska 19 (Rákosmenti TK)

Szezonértékelő

Somogyi János vezetőedzővel értékeltük a Szarvasi FC őszi szereplését.

tovább >>

Lemondott Rejtő József

A Szarvasi FC vezetője Rejtő József nyolc év után elköszönt az elnöki poszttól.A vele készült beszélgetést itt olvashatjátok

tovább >>

Az elnök úr elégedetlen

Rejtő József elnök úr értékelte e csapat eddigi szereplését.

tovább >>

Szezonvárás

Somogyi János vezetőedzővel értékeltük a felkészülést,és elvárásait is megfogalmazta Soma az őszi szezonra.

tovább >>

Játékosmozgás 2011 nyár

ÉRKEZETT:Kristóf Gergő 19(Vasas II) , Ferenczi Attila 21 (Kondorosi TE) , Szabó Balázs 19 (Újpest FC II) , Jurecska Martin 19 (Los Campos) , Mike Gábor 23 (Orosháza FC) , Murvai Dávid 22 (Szabadkígyósi SC)TÁVOZOTT:Rácz Rajmund 20 (Békésszentandrás), László Viktor 18(Tisza Volán) , Erdősi Gyula 21(Mezőtúr) Bány Tamás 36(Makói FC) , Truczka Tamás 36 (befejezte)

Lipcsei Péter nyilatkozata

Lipcsei Péter a Ferencváros II.csapatának vezetőedzőjének nyilatkozatát olvashatjátok el itt:

tovább >>

Somogyi János vezetőedzővel értékeltük az őszi szezont.Kommentálhatjátok is a lap alján

tovább >>

23.ik forduló 2018 április 07.szombat 16.30. Szarvasi FC-Békéscsabai 1912 Előre FC II. 0-2(0-1)

Szarvas 200 néző A felsőházi rájátszásban, a 23. fordulóban azt a Békéscsaba II csapatát fogadtuk, amelyik ellen nem is olyan rég, igen cudar időben és pályán, sikerült egy pontot elcsennünk. Az eltérés az akkori meccshez képest, hogy most a kitűnően előkészített centerpályán csaptak össze a felek. A kezdeti időszak kiegyenlített játékot hozott, az esélyesebb vendégeink nem rontottak nekünk, sőt az első helyzetet mi hagytuk kihasználatlanul a 17. percben, amikor Furár átadása után Kriska lépett ki bal oldalt, majd a kapust elfektetve, éles szögből, az üres kapu mellé gurított. Ezt követően kezdte átvenni az irányítást az Előre, a 22. percben Kun beadásáról még centikkel lekésett a középen álló Miklya, de a 25.-ben már egy gólos előnybe került, ekkor egy ígéretesnek induló kontránk után középen labdát vesztettünk, majd a leshatáron kiugró Mácsait csak szabálytalanul tudta Kukovecz megállítani a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt a sértett végezte el, és a jobb alsó sarokba lőtt. 0-1. A 28. percben Magyar szöglete után, Furár két csel után célozta meg a kaput, de Baráthnak nem okozott gondot a középre tartó lövés. A félidő végéhez közeledve kicsit megsűrűsödött a forgalom a kapunk előtt, kimaradó csabai helyzetek sorát láthattuk rövid időn belül. A 39. percben Pusztai lopta a távolságot, majd 22 méterről kapu fölé lőtt. A 41. percben ugyancsak Pusztai volt a főszereplő, de ezúttal sokkal kecsegtetőbb helyzetből próbálkozhatott, az ötös sarkáról leadott lövését védte Lévai. A 43. percben újra Pusztai okozott zavart ezúttal fejjel, de kapusunk ezen kísérletét is hatástalanította a szarvasi nevelésű középpályásnak. Egy percre rá, Belanka távoli lövését tolta ujjheggyel a léc fölé Lévai. A második félidőt is megpróbálta az Előre ott folytatni, ahol az előzőt abbahagyta, a 48. percben Miklya lőtt nagy helyzetben Lévaiba. A lendületük igazából eddig tartott, mert ez után semmit sem kockáztatva őrizték soványka előnyüket, de mivel a felálló védelmükkel mi sem tudtunk mit kezdeni, így túlnyomó részt a középpályán folyt a játék. A játékrész közepétől megint rátapostak egy kicsit a gázra a vendégeink. A 67. percben Kun lövésénél kellett Lévainak nyújtózkodnia, de megérte a mozdulat, mert így szögletre tudott hárítani. A 74. percben egy szöglet után Babinyecz fejelhetett tisztán, 5 méterről, de Lévai parádés vetődéssel ezt is védte. A 78. percben eldőlt a találkozó, a csereként beállt Illyés, egy labdalevétellel két védőnk között tisztára játszotta magát, majd könnyedén a jobb alsó sarokba lőtt. 0-2. Ahogy említettem ezzel eldőltek a lényegi kérdések, ennek ellenére valami belső sugallatra a vendégek pár játékosa brutális rugdosódásba kezdett, aminek a játékvezető csak nagy nehézségek árán tudott gátat szabni. A végén még szépíthettünk volna, de Farkas lövését Baráth kapu fölé tolta a 87. percben. Összegezve a látottakat, sejtettük, hogy ez a meccs nem rólunk fog szólni, ehhez képest a meccs nagy részében pariban voltunk a csabai fiatalokkal. A helyzetek alapján a vendégek sikere egyértelműen megérdemelt, de ugyanakkor egy kicsit fájó, mert pont azokból a szituációkból kaptuk a gólokat, amelyek nagyobb odafigyeléssel elkerülhetőek lettek volna. Megtettük amit megtehettünk, ez ma ennyire volt elég, egy nagyobb játékerőt képviselő csapattól kaptunk ki. Jövő vasárnap talán még ennél is nehezebb erőpróba vár ránk Méhkeréken. Szarvasi jók: Klimaj, Lévai, Furár. Szarvasról tudósított Furár Tibor